KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12297138
nr 1229 7138
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Komposition, signerad, duk, 38x54
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 21 januari 2019
kl 18:40:59
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr